نتایج جستجو برای عبارت :

دلم تنگته عزیز.

شبا به این امید میخوابم که خوابتو ببینم، مسخره ست نه؟تو شبا با فکر کی میخوابی؟وقتایی که بهم فکر میکنی حس میکنم، تپش قلب میگیرم، نباید اینجوری میشد، نه؟دلم تنگته رفیق، نیمه راه بودی ولی رفیق بودی، حالا تنهایی تا چند روز دیگه دهنشو باز میکنه و منو می‌بلعه، مطمئنم...
Ahmad Saeedi
Naz Nakon
#AhmadSaeedi
دل به دل راه نداره مگه 
چرا من دلم تنگ اما تو نه
قلب من با یه دنیا برات 
داره میجنگه اما تو نه
دل به دل راه نداره مگه 
چجوری به چشمت نیومد دلم
مثل من شو که لب تر میکردی
قید کل دنیا رو میزد دلم 
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل منو تازه نکن
کی با تو میسازه نرو نرو
من دلم گیره پیشت اه
ناز بی اندازه نکن
زخمای دل من و تازه نکن
کی باتو میسازه نرو نرو 
من دلم گیره پیشت
خوب میدونی دلم تنگته آخه
اما عزیزم این نمیشه که
هرچی میگم میگی باشه بعد 
نشستیم شبی که ماه کامل شد دیدیم، یادت افتادم یاد ظهری که باهم رفتیم سینما دیدیمش، وقتی صورتت با صحنه های فیلم روشن و تاریک میشد و حتی تو اوج جدی ترین صحنه ها هم یه چیز خنده دار میگفتی واسه اینکه توجه منو از فیلم به خودت جلب کنی، ظهر بود ولی موقع فیلم دیدن از سرما لرزیدیم تابستون بود ولی انگار توی سالن زمستون زودتر از راه رسیده بود، مثل شب یلدا که ظهرش گرمه شبش زمستون... دلم تنگته ولی نباشی بهتره
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
 دلم تنگه عزیزم
سرم درد گرفته نمی دونم چرا...
امروز فکر کردم یعنی میشه یه بار دیگه ببینمت؟میشه سر بذارم روی شونه ات؟ میشه بوت کنم؟ میشه توی آغوش تو احساس آرامش کنم؟
میشه توی گوشت زمزمه کنم دوستت دارم؟ میشه بگم خیلی دلم برات تنگ بوده؟ میشه بگم که چه حس غریبی دارم؟
چرا امروز گفتی من از همه چی باخبرم؟ چرا گفتی باید همه چی رو از من بپرسی؟
نزدیک ترم از تو به تو؟ می دونی که همیشه حواسم بهت هست  ؟ می دونی که بیشتر از همه می خوامت؟ می دونی که لحظه ای ازت

نمیدونم چقدر به اینکه دنیا کوچیکه اعتقاد دارین اما برای من اثبات شده است و چندین بار هر کدام به شکلی متفاوت از دیگری 

بخواهم جدیدترینش رو بگم اینه که :
از همکلاسی های دانشگاهم خیلی ساله بیخبرم تا اینکه یکی شون پیام داد و ازین حرفای خاله خان باجی که دلم تنگته و...
گفت که ازدواج کرده خوشحال شدم و آرزوی خوشبختی واسش کردم 
عکس دونفره ای از خودش و همسرشبه اشتراک گذاشت ..همینطور که نگاه کردم حس کردم این مرد آشناس 
تا اینکه خاطرم اومد این آقا تو هم
اومده میگه می رفتی خانوم معلم می شدی واسه خودت دیگه
این دکتر بازی چیه راه انداختی
گفتم حالا تو چرا تنگته؟
گفت خب خواهر زاده می

حالا به اینکه من خودم نزده می رقصم کاری نداریم
ولی اینهمه تشویق و حمایت خاندان مون رو که می بینم ها
اصا اشک شوق تو چشام جمع میشه :/
آدمایی که ته ته هدف زندگی شون داشتن یه حقوق کارمندی و صبح تا ظهر سر کار رفتن و پس انداختن چند تا بچه و پیاده کردن این سِیر رو بچه هاشونه
ولی من نمیذارم اینجور بمونه
می کَنَم
جدا میشم
نمیذارم
میدونی تو این بارون باید میبودی ولی نیستی حالا که نیستی کاش دوستای خوبی داشتم کاش میشد چرتو پرت بگم از تو حرف بزنم و کسی نصیحت نکنه( میدونی الان دوازده و نیم شبه و اس ام اس اومد یه لحظه فکر کردم تویی، احمقانه ست نه؟)، دلم برای خودت نه برای حسایی که باهات تجربه کردم تنگه، حس یه دوست خوب یه شنونده یکی که قبولت داره یکی که از تنهایی درت میاره... میدونی هیچوقت دوست خوب نداشتم تا اینکه توی لعنتی سرو کله ت پیدا شد اما تو نباید میموندی نباید دوستم میشد
فایده ای نداره... فکر میکردم بیشتر دیدنت حالمو خوب میکنه. نه که نکرده باشه ها... همین دیروز دیدمت اما امروز دلم یه جوری تنگته انگار چند ماهه ندیدمت. تو هم که... یه جوری غم داری انگار همین دیروز بهت خبر دادن که بار چهار تا کشتی میلیاردیت کلا رفته زیر آب. قبلا صبورتر بودم. این روزا صبر کردن رو یادم رفته... اما اگه بدونم فایده داره صبر میکنم... صبر میکنم برای لبخند. 
همه ی فحشا و بد و بیراه هاشم به جون میخرم! روزای مزخرفی داره میگذره. بذار هر کی هر چی میخو
از نظر من هرکسی تو زندگیش یه قهرمان داره. بعضیا پیداش میکنن، بعضیا فرصت شناختشو از دست میدن و بعضیای دیگه هم وجودشو انکار میکنن. من جزو دسته اولم. کسی که قهرمان زندگیشو پیدا کرده و احساس خوشحالی میکنه. با اینکه خیلی اوقات ناراحت،خشمگین یا بی منطق میشم اما باز یه چیزی ته قلبم خوشحال نگهم میداره. چون میدونم هرچی بشه اون پشتمه. دستمو میگیره.تنهام نمیزاره و باهام حرف میزنه. وقتیاییکه تاریک ترین و بزگترین اسرار زندگیم داشتن روحمو میخوردن تنها کس
دانلود آهنگ جدید احسان نیکخوی آره
Download New Music Ehsan Nikkhouy are
آهنگ جدید احسان نیکخوی بنام آره
وای دلم تنگته تا حالا کجا بودی تو باید مال خوده خودم بشی بزودی
من خودم فدای چشمای تو میشم میدونی که من دیوونه تر از همیشم

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ آره

آهنگ های احسان نیکخوی
عشقم امشب دلم گرفته کاش بودی بغلم میکردی هادیم..وقتی دلم میگیره گریم میگیره الانم دقیقا همون حالم دوست دارم همش گریه کنم..امروز باهم بودیم انگار اطرافمون هیچی وجونداشت فقط منو تو بودیم ...بودن با تو منو کلا تغییرمیده من اون تغییرو اون حس وحالی که پیشت دارمو خیلی دوسش دارم حاضرم هرچی دارمو بدم اون حسو تجربه کنم هادی!!
دلم تنگه باورکن تنگته ..شاید بگی اره امروز پیشت بودم اما برامن فرقی نداره من همیشه دلتنگ توام عزیزدلم،زندگی من جون من،از خدامیخ
Ahmad Saeedi – Naz Nakonدانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام ناز نکن

متن آهنگ احمد سعیدی ناز نکن
دل به دل راه نداره مگه چرا من دلم تنگ اما تو نه قلب من با یه دنیا برات داره میجنگه اما تو نهدل به دل راه نداره مگه چجوری به چشمت نیومد دلم مثل من شو که لب تر میکردی قید کل دنیا رو میزد دلمناز بی اندازه نکن زخمای دل منو تازه نکن کی با تو میسازه نرو نرو من دلم گیره پیشتناز بی اندازه نکن زخمای دل من و تازه نکن کی باتو میسازه نرو نرو من دلم گیره پیشتخوب میدونی دلم
دانلود آهنگ احمد سعیدی ناز نکن + دو کیفیت 320 و 128
موزیک شنیدنی احمد سعیدی بنام ناز نکن همینک از جاز موزیک با کیفیت عالی دانلود کنید.
Exclusive Song: Ahmad Saeedi – “Naz Nakon” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ احمد سعیدی ناز نکن
دل به دل راه نداره مگه چرا من دلم تنگه اما تو نه
قلب من با یه دنیا برات داره میجنگه اما تو نه
دل به دل راه نداره مگه چجوری به چشمت نیومد دلم
مثل من شو که لب تر میکردی قید کل دنیا رو میزد دلم
ناز بی اندازه نکن زخمای دل منو تازه نکن
کی با ت
دلم آغوش میخواد ... یه آغوشی که بهم آرامش بده ...
دو سه روز این دل نگرانی ها داره اذیت میکنه ....
کم کم راضی شدم که برم آزمایش بدم ... شاید این هفته برم شاید هفته ی بعد ... از اون بدتر راضی شدم که برم پیش دکترم ... یکم ترس آوره:))
مهم نیست سعی میکنم به این دید نگاه کنم که میخوام برم چون میخوام اتفاق بدی برام نیفته تا مریض تر نشم  و برای سلامتیم میرم:) اینجور قشنگ تره ...
اینکه انقدر دارم به سیاست اهمیت میدم چی میشه آخرش ...
یعنی میتونم به جایی برسم؟؟:)) 
فکر کنم
دلم میخواست باهاش حرف بزنم امشب خیلیم دلم میخواس 
اهنگ جدید شادمهر اومده بود قفلی زد روش دلش گرفت گفت اهنگای شادمهر همش با حال و هوام یکیه حس کردم خوب نیس دلش گرفتس 
پیام دادم بش دلم طاقت نیاورد گفتم خوبی ؟؟
گفت آره بدک نیستم گفتم میخوای حرف بزنیم ؟ 
گفت نه چیز گفتنی نیست گفتم باشه هر وقت خواستی کلا میتونیم باهم حرف بزنیم 
نمیدونم ... نمیدونم چیزی ... خیلی وقته ندیدمش دلم براش تنگ شده کلی ... راستیا این روزا چقد دلم تنگ میشه برا ادمای زندگیم ... چق
چندروزه همش تواین فکرم یه چیزی بشه،یه بلایی سرم بیاد،یابلایی سرخودم بیارم که دیگ فقط نفس نکشم..
مدام فکرم درگیره،خیلیم درگیره...شده تاحالا اینقدرفکر کنی یهوبغضت بترکه ولی نخوای گریه کنیوسرتوبالابگیری ونفس عمیق بکشی تاگریت نیادیابغضت قورت بدی یاقفسه سینت دردبگیره!؟؟؟
من هرروز وهروز همینجوریم..
شده دلت خوش باشه احساس خوشبختی کنی که دیگ قراره کلی اتفاقای خوب بیفته بعدیهو دنیا روسرت اواربشه،به زور نفست بالابیاد،اینکه هعی مدام پشت سرهم ازخ
قبل ترها از دور و بر اسم وبلاگ رو شنیده بودم و حس می کردم وبلاگ نویس ها آدم های خیلی خفنی هستند از اونایی که توی سیاره های دیگه ان و ماها هیچ وقت نمی تونیم مثل اونا باشیم! بعد فکر کنم فیلم سر به مهر؟ بود که توش لیلاحاتمی وبلاگ می نوشت و قرارِ وبلاگی میذاشتن و از وبلاگ نویسی خوشم اومد.
توی دبیرستان هم اسم مسابقات وبلاگ نویسی به گوشم میخورد و کعنهو هویج!هیچ کس شرکت نمی کرد به جز یه دختر که از من یه سال کوچیک تر بود و مطمئنم الآنم می نویسه!
چندسال پی
رفیق روز بی‌قراری، بی‌قرارم
حرفایی برای کسی که نیست ،نمیدونم میخواست باشه
یا نه،اصلا دلش با ما بود یا نه
بعضیا تنهان چون یکی ترکشون کرده و بالاخره یه
روزی دوباره از تنهایی درمیان

بعضیا هم تنهان چون خودشون رو ترک کردن! بهترین
آدم دنیا هم بیاد نمیتونه اینا رو از تنهایی
 خودشون دربیاره!

ولی تنهایی ما از نوع اولشه

حال خود آدم خوب نباشه یه چیزه، حال اونکه دوسش
داری خوب نباشه یه چیزه، اینکه نتونی